Dy persona kanë humbur jetën pasditen e kësaj të marte në Korçë pas përplasjes nga një makinë.

 

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Korçë- Pogradec, në afërsi të fshatit Vashtemi, ku sipas policisë një makinë ka përplasur dy këmbësorë.

 

Ndër të tjera informacionet bëjnë me dije se si pasojë e plagëve të marra, ata kanë humbur jetën në spital. Ndërkohë policia e ndodhur në vendin e ngjarjes po punon për shkaqet e kësaj ngjarje dhe për identifikimin e viktimave.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *