Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Torovicë të Lezhës këtë të hënë.

 

Dajë dhe nip kanë humbur jetën pasi kanë rënë brenda në një pus.

 

Ende nuk janë bërë detaje në lidhje me këtë tragjedi brenda familjes por besohet se  Martin Gjonaj 35 vjec dhe nipi I tij Marjan Ndocaj 21 vjec kanë qënë duke punuar në pus kur kanë rënë brenda tij duke gjetur vdekjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.