Subscribe

Tirana mbylli përgatitjet për sfidën e sotme kundër Beslidhjes në stadiumin Selman Stërmasi. Takimi i pare i cerekfinaleve të Kupes se Shqiperise, sipas zv.trajnerit Erjon Xhafa eshte vlerësuar maksimalisht nga bardheblutë, për më tepër qe lezhjanet hoqen nga kupa Partizanin.

Kryeqytetasit fokusin kryesor e kane tek kampionati, ku titulli eshtë shumë afer, e kjo është arsyeja përse ndaj Beslidhjes mund të ketë vend për rotacion në mesin e titullareve.

Sfidat e tjera cerekfinale të Kupës janë: Apolonia- Kukësi, Skënderbeu-Bylis  dhe Vllaznia-Teuta të cilat do të luhen në orën 17:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *