Subscribe

Një person vritet më armë zjarri brenda makinës së tij në Fier. Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të hëne tek Ura e Sheqit.

Vizion Plus mëson se viktima, ende i paidentifikuar, ka qenë duke lëvizur me automjetin e tij kur i është prerë rruga dhe është qëlluar me breshëri plumbash.

Policia ka ngritur disa pika kontrolli hyrëse dhe dalëse

Vijon..,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *