Një sherr me thika ndodhi këtë të mërkurë në lagjen “Treg” të Peshkopisë.

 

Konflikti mes tyre nisi për motive të dobëta dhe degjeneroi deri në përdorimin e thikës.

 

Gjatë sherrit u plagos një 22-vjeçar, ndërsa në pranga ra autori 26-vjeçar.

 

Në konflikt kanë marrë pjesë edhe pesë persona të tjerë, të cilët u proceduan penalisht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *