Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi, si gjithmonë është një ndër personazhet artistike që di të tërheqë vëmendje.

 

Së fundmi në një set fotografik që ajo ka realizuar është shfaqur në të zeza mjaft provokuese, duke vënë në pah linjat atraktive trupore.

 

E veshur me çizme dhe dorëza të zeza lëkure, këngëtarja bëri që e gjithë vëmendja të kthehet nga ajo.  Volumi i flokëve të hapura i dha edhe më tepër pamje joshëse Tunës, e cila këto fotografi i ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

 

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk munguan, shumica prej të cilëve e komplimentuan për fizikun trupor.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *