Një 27-vjeçar shqiptar u vra me thikë në zemër, pas një sherri me bashkëkombasit e tij.

 

Ngjarja ndodhi në Mykonos dhe sipas mediave greke, viktima punonte në ndërtim.

 

Arsyet se pse nisi sherri janë ende të panjohura, ndërsa policia greke ka vënë në pranga deri tani katër persona si të dyshuar për vrasjen.

 

I riu shqiptar, shkruajnë mediat fqinje, qëndronte në ishull që nga shkurti, pa letra.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.