Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur orët e para të mëgjesit të së mërkurës në Fushë-Krujë. Ngjarja ndodhi orës 02:15, jashtë rrethimit të  banesës së shtetasit E.K., 22 vjeç.

Nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme të vogla materiale.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *