Bebe Rexha është komentuar shpesh për të pasmet bombastike dhe lëvizjet provokuese që bën në video apo klipe muzikore. Në një prej postimeve në Instagram ku shfaqet duke bërë tëerk në avionin privat, nuk kanë munguar komentet.
“Je e sforcuar për të mbajt famën me b***”, ishte një ndër komentet, të cilës Bebe iu përgjigj.
Këngëtarja zgjodhi të komentonte në gjuhën shqipe duke i thënë: “Shko laj gomarin”./ TRING

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *