Forcat e policisë në Mallakastër kanë bërë të munduyr arrestimin e 18 vjecarit Ervis Halimi.

 

I riu ka kanosur me armë shtetasin me iniciale M.Ç 22 vjec duke qëlluar me armë në ajër në formë presioni. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Mallakastrës.

 

Në cilësinë e provës materiale janë gjetur dhe sekuestruar nga policia 4 gëzhoja pranë banesës së shtetasit Ervis Halimi.

One thought on “Sherr mes te rinjve ne Mallakaster, kapet i riu i cili qelloi me arme

  1. Nuk ka goditur ne ajer ka godit drejt mbi 15her p oi ka mbledh gezhojat se mbas 24 ore e arrestuan duhet te gjukohet per TENTATIV VRASJE JO PER KANOSJE , KAM.PROVA KAM.DESHMITAR ESH NER ANKES NE TIRAN SE POLICIA KTU NUK.FUNKSIONON ESH E KORRUTUARR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *