Dy kunetër u përfshinë në një konflikt me thikë këtë të enjte në Fushë-Krujë.

Policia njoftoi se shtetasit E. Gj., rreth 30 vjeç dhe S. T., rreth 22 vjeç janë dëmtuar lehtë nga sherri që nisi pas një konflikti të çastit.

Ata ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *