Policia Kufitare e Rinasit sekuestroi një shumë të konsiderueshme dollarësh këtë të diel.

 

Një 43-vjeçar kishte fshehur 3.300 dollarë të padeklaruar në çantën e laptopit.

 

Ai u procedua penalisht për “Mosdeklarim në kufi të të hollave dhe sendeve me vlerë”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.