Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, uron nipin e tij në vitin e dytë të lindjes.

Nipi i tij, Teos, mbush 2 vjeç dhe Llakaj i ka bërë një urim publik në llogarinë e tij në Instagram.

“Sa dashuri na fal dhe sa motiv ti je për ne”, shkruan autori i Al Pazar ndër të tjera për nipin e tij.

Urimi i plotë:

“Gezuar ditelindjen e 2-te biri jone i bukur ,TEOS ! Sa dashuri na fal dhe sa motiv ti je per ne ! Nuk ta festuam dot me shoket dhe shoqet e kopeshtit…., por vitin tjeter eehaaaa feste o feste! E sic na thua te gjitheve “ ajoju “ i love you ! Edhe ne “ajoju “ shume shume ty…,sa qielli e sa tokaaaa….,”zuaaarr”(gezuar)….Teeeeoooossss”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *