Një 47 vjecar është arrestuar në Berat pasi ka dhunuar vazhdimisht nënën e vet.

E moshuara, me inicialet Ll.K. fillimisht ka bërë kallëzim se ishte rrahur nga sistematikisht nga djali I saj.

Policia nisi të vëzhgonte sjelljet e djalit të saj dhe kanë arritur në një interval kohor të shkurtër arrestimin dhe vënien përpara përgjegjësisë ligjore të shtetasit  LL. K. 47 vjeç, banues në Berat.

Ai do të akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *