Një 60-vjecar se ka rënë aksidentalisht nga një kompleks pallatesh në Tiranë teksa ka qenë duke punuar.

 

Policia njofto se ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë të premte.

 

60-vjecari është transportar në spital ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 31.03.2023, në rrugën “Kristo Luarasi”, në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi B. B., 60 vjeç.

 

Si pasojë 60-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. 

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *