Rita Ora edhe pse duket se ka marrë disa pushime nga muzika, gjithnjë sigurohet që të jetë prezente në vëmendjen e publikut. Ajo së fundmi ka realizuar një set fotografik për revistën “Shape”, ku ju garantojmë se do të duket shumë seksi.

 

 

Në një foto të zbuluar nga parukieri i saj, Chris Appleton, bukuroshja shqiptare shfaqet tejet sensuale dhe joshëse në veshje të zezë,

 

 

Në këtë foto, Rita duket mjaft e egër dhe me flokë të lagura, çka e bën atë edhe më joshëse.

 

 

Rita së fundmi nuk ka sjellë ndonjë project të ri muzikor, por gjithmonë mbetet në qendër të vëmendjes, për shkak të daljeve të saj të shumta, në revistat e njohura botërore.

 

 

Mediat raportojnë se Rita Ora vazhdon të jetë e vetme në jetën e saj sentimentale, por ajo vetë është munduar gjithmonë ta mbajë jetën private larg mediave.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.