Kryeministri Edi Rama vizitoi varrin e prindërve, Kristaq dhe Aneta Rama.

 

Ai vendosi dy trëndafila, një të kuq dhe një të bardhë, ndërsa në rrjetet sociale iu dedikoi një postim prekës.

 

“Kur vdes babai bëhesh burrë, kur vdes nëna bëhesh fëmijë dhe kur të dy të shohin nga lart, lutesh të jesh i denjë për dashurinë e tyre…”, u shpreh Edi Rama në “Facebook”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *