Kryeministri Edi Rama reagoi me ironi ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pasi ky i fundit premtoi se kur të fitojë opozita, do të bëhen më shumë gjëra për qytetarët.

 

Në “Twitter”, Rama shpërndau postimin e Bashës dhe e quajti atë një kryeministër që fle gjumë.

 

“…dhe një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë”, u shpreh Rama me ironi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.