Subscribe

Kryeministri Edi Rama I është kundërpërgjigjur presidentin Meta në lidhje me akuzat e bëra ndaj këtij të fundit.

 

Në një postim në “Twitter”, Rama shprehet me ironi që askush të mos e marrë seriozisht deklaratën e presidentit Ilir Meta pasi ose I ka vjedhur passwordin drejtuesja e LSI ose është në fazën kur I bën thirrje popullit që të marrë armët pasi nuk di sit ë dalë nga gropa që I ka hapur vetes.

 

Rama thekson më tej se Meta po vuan pasi është njohur me provat e mëkatit për mosemërimin e Cakajt si ministër.

 

“Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktorresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj eshte ne ate fazen kur i ben thirrje popullit per te marre armet, ngaqe s’di si te dale nga gropa qe i hap vetes! I çova provat e mekatit ndaj Gentit dhe vuan tani”

https://twitter.com/ediramaal/status/1083646854221492224

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *