Kryeministri Rama dhe Lulzim Basha janë takuar këtë të mërkurë në Rinas gjatë mbërritjes në tokën tonë të Komisionit për Zgjerim Oliver Varhelyi.

Ky spekullim në fakt qarkulloi me shpejtësi në rrjetet sociale me arsyetimin se makinat e dy politikaneve të rëndësishëm kishin lidhur njëra pas tjetres nga Aeroporti “Nënë Tereza”  mesditën e sotme. Mirëpo Partia Demokratike reagoi me shpejtësi duke e mohuar një gjë të tillë.

Madje selia blu në një reagim zyrtar shton se kjo është një gënjeshtër e qëllishme, që ka vetëm një qëllim: mbulimin e vjedhjes se votave në 25 prill.

 

Nuk ka patur asnjë takim midis Lulzim Bashës dhe Edi Ramës. Kjo është një gënjeshtër tjetër për të mbuluar vjedhjen më të madhe të votave në historinë e Shqipërisë nga Rama-Doshi-Rakipi dhe bandat e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *