Mbrëmjen e djeshme futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ka kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me Fiorenza Lekstakaj. E gjithë dasma është organizuar në kalanë e Rozafës në Shkodër me rreth 500 të ftuar. Mbrëmjen e djeshme kalaja është transformuar e gjitha me drita të shumta dhe nga pamjet e publikuara nga miqtë e Elseidit i gjithë ambienti duket shumë i ngrohtë./ TRING

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *