Pas dy protestave radhazi, këtë të martë grupet e punës së bashkisë janë stacionuar para Kryeministrisë.

 

Punonjësit kanë filluar punën për pastrimin e  fasadës nga boja e hedhur nga protestuesit, të shtunën.

 

Godina e Kryeministrisë u sulmua me shishe molotovi, bojë, shashka dhe sende të forta me 11 maj.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *