Arrestohet në flagrancë pronari i nje lokalit qe organizonte lojëra fati nëpërmjet celularit,

Xh. L., 46 vjeç, banues në Poliçan, u pr kap ne flagrance në ambientet e lokalit të tij duke ushtruar aktivitetin e lojërave të fatit online, nëpërmjet celularit.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan një sasi lekësh dhe një aparat celular.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.