Subscribe

Policia ka mundur të arrestojë një djal të ri i cili përplasime makinë një fëmijë në  Kucove.

Ngjarja ndodhi në fshatin Kozare mbrëmjen e të martës.

Për shkak të goditjes së fortë dhe plagëve të marra i mituri 7 vjec u dërgua me urgjencë në spitalin e traumës në Tiranë.

Fillimisht 23-vjeçari, drejtuesi i automjetit u largua nga vendi i ngjarjes mirëpo , ai  u arrestua pak orë më vonë nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *