Një person është vënë në pranga  e policisë së Durrësit pas një plagosje me dashje.

 

Sipas policisë N. M., 55 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta ka kanosur me thikë shtetasin K. R., 41 vjeç, banues në Durrës.

 

Fatmirësisht nga ndërhyrja e policisë është parandaluar përshkallëzimi i mëtejshëm të konfliktit dhe ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale thikën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.