Evi Kokalari dhe Grida Duma kanë pasur disa replica në distancë kohët e fundit.

Aktivistja e njohur shqiptaro-amerikanë I është përgjigjur nënkryetares së Pd nga studio e Quo Vadis në Vizion Plus.

Kokalari tha se Grida Duma dhe Lul basha nuk mund të jetë kurrsesi e ardhmja e PD.

 

Grida Duma nuk është e ardhmja, Lul Basha nuk është e ardhmja. nëse Berisha është e shkuara.Por Berisha është I vetmi person që mund të shërbeje si ura për të kaluar nga tmerri I 12 viteve në opozitë të Bashës,Gridës dhe grupit që kanë mbetur në Pd, dh eta sjelli në PD. Sepse vetë Duma ka thënë që është e qëndrës së majte. Berisha është I vetmi I qëndrës së djathtë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *