Një punonjës policie dhe vëllai i tij janë arrestuar këtë të enjte në Tiranë, pas aksidentit me vdekje të ndodhur pas mesnatës, në Kamëz.

 

Në pranga ra polici 20-vjeçar R. M. dhe vëllai i tij 22 vjeç, M. M., njofton SHÇBA.

 

Duke qarkulluar me mjetin tip “Benz”, aksidentuan mjetin motoçikletë tip “Suzuki”, me drejtues një 26-vjeçar, i cili ka humbur jetën menjëherë si pasojë e përplasjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *