Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në superstradën Shkodër- Lezhë.

Nga përplasja e tre automjeteve, fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqët e këtij aksidenti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *