Tjetër aksident rrugor.

 

Në aksin Tiranë-Durrës, u përplasën dy makina të tipit “Citroen” dhe “Ford”.

 

I plagosur mbeti një fëmijë 2-vjeçar, që ishte pasagjer në njërin prej mjeteve.

 

Të dy shoferët u shoqëruan në komisariat për t’u marrë në pyetje dhe për të zbardhur ngjarjen.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *