Nje 39 vjeçar mbeti i plagosur si pasoje e një aksidenti te regjistruar mbrëmjen e se hënës në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi ne unazën e qytetit ku dy makina një fouristrade tip “mitsubish” dhe një mjeti tip “volsvagen” u përplasen me njëra tjetrën. 39-vjeçari i cili udhëtonte me mjetin tip “volsvagen” mori dëmtime të rënda. Ai u dërgua me urgjence ne spitalin rajonal Shkodër. Ndërkohe drejtuesi i mjetit tip benz u shoqërua në ambientet e komisariatit të policisë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *