Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Milot-Rreshen, në afërsi të një karburanti.

Mjeti me drejtues shtetasin E.H.,është përplasur me mjetin tip “BMW”, i cili drejtohej nga A.Gj. Për pasojë, ky i fundit ka humbur jetën.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *