Një aksident është shënuar paraditen e kësaj të diele në aksin rrugor Lushnje-Berat, në vendin e quajtur “Stan Karbunarë”.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë kan mbetur të lënduar dy drejtuesit e mjeteve.

Bëhet fjalë për A. Gj., 47 vjeç dhe H. Sh., 19 vjeç, të dy me banim në Lushnje, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *