Subscribe

Rrugët e Shqipërisë janë përgjakur në orët e vona të kësaj të diele.

Pas vdekjes së dy grave në Kapshticë dhe plagosjes së rëndë edhe të një fëmijë, rreth orës 22: 30 është regjistruar edhe një aksident tjetër I rëndë në aksin Fushë-Krujë-Milot.

Një motor ku udhëtonin dy persona është përplasur me një makinë tip FIAT në afërsi të fshatit Derven.

Përplasja ka rezultuar fatale për shtetasit që udhëtonin me motor të cilët u dërguan me urgjencë drejt Tiranës ne gjendje kritike per jeten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *