Reperi i dashur për publikun, Ledri Vula, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave me stilin e tij të veçantë.

Për tu dukur gjithmonë bukur dhe i kuruar në çdo detaj, ai duket se shpenzon shumë. Së fundmi, vëmendjen e ka marr look-u i reperit në njërën prej fotove të fundit të postuara në profilin e “Instagram”-it.

Në foton në fjalë, Ledri shfaqet i veshur me një këmishë “Van Gogh” e cila nuk ka kushtuar shumë, por çmimi i orës që mban në dorë është ajo që i ka bërë përshtypje të gjithëve.

Ora e tij është “Rolex yatch-master II” dhe kushton plot 14,950 euro. Duket se Ledri nuk kursehet aspak kur është fjala për t’i bërë dhurata vetes dhe ka shumë shije./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *