Pas ndarjes nga Dua Lipa shefi i njohur i kuzhinës Isaac Carew, ka vendosur që të ndryshojë pamje.

 

Ai është kthyer në rrjetet sociale pas një periudhe jo të mirë shëndetësore.

 

Isaac ka postuar së fundmi një fotografi ku duket paksa ndryshe, pasi ka lënë mjekër. Ndjekësit e tij e kanë pëlqyer dhe e kanë komplimentuar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.