Në kohën kur akoma nuk ka një version zyrtar për ngjarjen kriminale me një viktimë të ndodhur në ish-Bllok, këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj të re.

 

Këngëtarja u përfshi  në këtë ngjarje së bashku me partnerin e saj, Ervin Mata. Ndërkohë dy ditë pas ngjarjes policia shpalli në kërkim këngëtaren e cila u largua nga vendi, gjithashtu në kërkim është dhe i dashuri  saj.

 

Vidioklipi më i ri i Elvanës “Shade”  është bërë në bashkëpunim me artistin amerikan Poo Bear.

 

Kënga ‘Shade’ është pjesë e albumit që ka publikuar pak kohë më parë Poo Bear.

.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.