Një përplasje është shënuar në Liverpool të Britanisë së Madhe.

 

Anëtarët e një bande, dolën nga Mercedesi i tyre me shkop bejsbolli dhe ndaluan një automjet, duke e kërcënuar që t’iu jepte paratë.

 

I plagosur  mbeti një 34-vjeçar, pasi u godit me mjete të forta.

 

Ndërkohë, janë sekuestruar kamerat e sigurisë në ambientet përreth, për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve të tjerë të përfshirë në ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *