Kalimi i viteve mund të jetë shqetësues për shumë gra, por për Pamela Anderson është thjesht një numër dhe këtë gjë ajo e ka vërtetuar në setin e fundit fotografik.

 

 

Ish-ylli i “Baywatch”, 49-vjeç ka treguar fizikun e saj të mrekullueshëm.

 

 

Në fotot e xhiruara për promovimin e linjës se re të të brendshmeve “Coco De Mer”, 49-vjeçarja dukej me të vërtetë e mrekullueshme. Hidhini një sy më poshtë…

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *