Duke qenë një atmosferë futbolli, me Kampionatin Botëror, një gjë e veçantë që kam syrin e tifozëve janë edhe femrat e bukura që bëjnë tifozllëk.

Floriana Garo ka qenë një prej tifozeve më seksi dhe si duket ende cilësohet si e tillë.

 

Edhe pse nuk ka qenë në asnjë nga ndeshjet e Botërorit, Floriana ka përfunduar në faqet e mediave të huaja si një nga femrat më të nxehta të kampionatit.

As vetë ajo nuk e beson një gjë të tillë ndaj dhe ka publikuar në Instagram një foto.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *