Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë një 37-vjeçar, i cili dyshohet se ka përndejkur dhe ka ushtruar dhunë ndaj ish të dashurës së tij. policia njofton se ka arrestuar shtetasin E.O.

Gjithashtu u bë arrestimi i 38-vjeçarit I.U, banues në Tiranë.

Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë i ka caktuar 38-vjeçarit masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale “Dhuna në familje”./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *