Nuk është as e para dhe as e fundit, pasi tredi i makinave të shtrenjta të dhuruara në ditën e lindjes për shumë vajza të njohura në Shqipëri, nuk është më një gjë për tu habitur.

 

 

Këtë herë ka qënë Angela Martini e cila duket se nuk beson tek bestytnitë, në fakt dhe po të besonte nuk mund ti thoshte jo një dhurate si kjo për ditëlindje, edhe pse një muaja para.

 

 

Modelja ka shpërndarë në Instagram një foto, ku shfaqet pranë një makine Mercedez Benz, G63, të zbukuruar me fjongo të kuqe. “Dhurata ime e ditëlindjes erdhi një muaj përpara!”, – shkruan Angela. “E surprizuar sërish nga dashuria ime!”.

 

 

Në fund të fundit kush nuk do ta donte një dashuri si miliarderi rumun Dragos Savulescu.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *