Një person ka humbur jetën pas një aksidenti të ndodhur në aksin Levan-Tepelene.

Ngjarja e rende ndodhi mengjesin e kësaj të shtune në afërsi të fshatit Kafaraj.

Mësohet se një makinë ka përplasur një motor, në të cilin udhëtonin dy persona.

Njeri prej tyre ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur.

Ende nuk janë bërë të ditura detajë të tjera të aksidentit të rëndë dhe emri I viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *