Një fëmijë 4 vjeç gjendet i mbytur në një përrua në zonën e Shkozës.

 

Dyshohet se viktima është fëmija që u shpall i humbur në 17 shkurt të këtij viti.

 

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po verifikohet nëse trupi i pajetë i përket fëmijës që u denoncua i humbur pak ditë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *