Një grua pretendon se dasma e saj e ëndrrës u shkatërrua nga vjehrra e saj futi hundët më shumë seç duhet në marrëdhënien e saj të dashurisë. Ajo thotë se vjehrra detyroi bashkëshortin e saj të ardhshëm të bëjë një zgjedhje mes nënës dhe nuses.

 

Nusja e acaruar, e njohur vetëm si Jillian, ndau anën e saj të historisë në një video të TikTok e cila ka marrë 13.9 milion shikime.

 

“Ai hoqi unazën e martesës dhe më la mua një ditë pas dasmës”, tha ajo.

 

Jillian pretendon se vjehrra e saj ishte xheloze për vëmendjen që djali i saj i jepte gruas. Këto akuza janë mohuar nga kunata e saj në “Tëitter”, që i quan deklaratat e Jillian gënjeshtra.

 

Jillian shton se ajo dhe dhëndri lidhën kurorën në një dasmë të organizuar në një plazh të Meksikës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *