Reperi shqiptar Stresi është në arrati pasi akuzohet nga policia si organizator i protestës pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Ai ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet me dy valixhe dhe tregon se është përgatitur për t’u larguar drejt një tjetër shteti.

“Ku???? A po ikim shtet tjetër, go go”, ka shkruar reperi.

One thought on “Në kërkim nga policia, Stresi arratiset drejt një shteti tjetër (Foto)

  1. O trim pse I trmbesh ligjit?
    Ti dole dhe the jam I pari dhe I fundit qe do e mbyll
    Po te isha ne vendin tend do nuk behesha leper per zagarat qe te perdoren dhe tashti breth me vrap
    Kthehu dhe behu burr as nje shtet nuk te mbron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *