Arresti shtëpiak për Fjolla Morinën duket se u ëmbëlsua.

 

Së fundmi, këngëtarja tregoi në rrjetet sociale se ka marrë një propozim për martesë dhe nuk ka ngurruar të thotë “PO”.

 

Ajo ka postuar foton e unazës dhe një buqetë me lule. Fjolla Morina ndodhet në arrest shtëpiak pasi u kap në Morinë me dy pistoleta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *