Aktori Buddy Duress, i njohur më së shumti për rolin e tij në “Heaven Knows What” dhe duke luajtur së bashku me Robert Pattinson në “Good Time”, ka vdekur në moshën 38-vjeçare.

Vdekja e Duress u konfirmua nga vëllai i tij Christopher Stathis, i cili zbuloi për People se aktori vdiq në nëntor 2023.

Shkaku i vdekjes së tij ishte një “arrest kardiak nga mbidoza e drogës”, tha Stathis.

Aktori, i cili ishte brenda dhe jashtë burgut gjatë gjithë jetës së tij, ka lënë pas nëna e tij Jo Ann dhe vëllai i vogël Christopher.

Në fakt, ai kishte një histori të gjatë problemesh ligjore, pasi kishte qenë në burg të paktën 10 herë me akuza përfshirë vjedhjen e identitetit, grabitjen dhe posedimin e heroinës./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *