Një makinë u aksidentua këtë të enjte në aksin Korçë-Kapshticë.

 

Mësohet se mjeti doli nga rruga e për pasojë mbeti i plagosur drejtuesi i tij.

 

Plagët që mori shoferi ishin të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *