PSG fitoi duelin e milionereve ne grupin A kunder Manchester City.

Francezet fituan 2 me 0 dhe ndajne vendin e pare me belget e Club Brugge me nga 4 pike.

Per PSG golat kunder skuadres angleze u shenuan nga Gueje ne pjesen e pare dhe Leo Messi ne minuten e 74.

Per argjentinasin ky gol shume i bukur ishte i pari me parizienet.

Surprize e madhe ne kete grup ishte rezultati ne Gjermani ku Leipzig u mund 2 me 1 nga Club Brugge.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *