Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu do të jetë bashkëpunëtorja e radhës për Seven Saraqi. Më herët reperi ka zbuluar se do të publikojë shumë shpejt një duet me një femër, por emri ishte surprizë. Dy këngëtarët do të këndojnë për herë të parë bashkë dhe xhirimet kanë nisur mbrëmjen e kaluar.

 

 

 

Surprizë këtë herë do të jetë pjesëmarrja e Vildane Zenelit, modeles së njohur e cila do të jetë protagoniste në klip. Burime për ‘Prive’ kanë zbuluar se në një nga skenat Vildane dhe Tuna do puthen. Data e publikimit ende nuk është zbuluar, por pritet të jetë e afërt.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *